תנו לגדול על שקט

תנו לגדול על שקט

אתמול בערב (8.12.2019) הגיעה קבוצה של הורים למרכז הקהילתי במטרה להקשיב להרצאה של רן בראון, עו”ס ומנחה קבוצות הורים וילדים. רן סיפר על התכנים שהילדים של כולנו נחשפים אליהם באינטרנט ונתן עצות כיצד להתמודד עם הסכנות הטמונות ברחבי הרשת.

ההרצאה הייתה מטלטלת ועלו בה נושאים חשובים הקשורים לבטחון ילדינו. למי שפספס מומלץ לקבל טיפים ולהתעדכן דרך הורים שנכחו בהרצאה, כיצד אנו כהורים יכולים להגן על ילדינו ולהקנות להם ולנו הרגלים לגלישה ולשימוש בטוחים באינטרנט.

יוזמת הורים, בשיתוף העירייה

ההרצאה נולדה בעקבות התגייסות עיריית כפר יונה לקידום מיזם ״תנו לגדול על שקט״, שמעודד רכישה של טלפונים בטוחים לילדים בגילאי יסודי, ומנגיש מידע הקשור בבטיחות ברשת.

אחד ממובילי המיזם הינו אורן גיא, חבר ועדת משנה לחינוך בוועד שכונת שרונה ואיש חינוך במקצועו, אשר חבר למובילה משמעותית במיזם מבית הספר “רימון”, עדי גלזר. השניים פעלו יחדיו לרתימת כל הגורמים באגף החינוך ובעירייה.

ועד שכונת שרונה מברך את את ראש העירייה, שושי כחלון-כידור, את מנהלת אגף החינוך, אסנת חכמון, ואת מנהל התכנית “עיר ללא אלימות”, ויקי גלאם, על שהקשיבו לקולות התושבים ונציגיהם והחליטו להתייצב לצדם בעשייה החינוכית לקידום אקלים חברתי בטוח ונעים יותר בקרב הדור הצעיר בעיר.

תודה רבה לכל מי שתרם ותורם מזמנו וניסינו לטובת יוזמות חשובות כאלו.

לאתר המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת – לחצו כאן.

כתיבת תגובה