סיכומה של שנה

סיכומה של שנה

זה עתה סיימנו לציין את ראש השנה תשפ”א ואת יום הכיפורים. אבל לא רק שנת תש”ף הסתיימה לאחרונה, אלא גם שנת חייו הראשונה של אתר האינטרנט של ועד שכונת שרונה. אתר האינטרנט נועד לשמש כפלטפורמה שבאמצעותה יוכל ועד השכונה להעביר מידע אל התושבים ואל המתעניינים בנעשה השכונה.

מה קיים באתר

באתר האינטרנט קיים מידע כללי בנוגע לשכונה. מידע זה הוא ברובו סטטי, כלומר לא משתנה באופן תדיר, אלא אם כן חל שינוי המצדיק את עדכונו. למשל, באתר ניתן למצוא פירוט של קווי התחבורה הציבורית העוברים בשכונת שרונה ובכפר יונה, וכן פירוט של מוסדות החינוך ומוסדות הדת הפעילים בשכונה.

בנוסף, ניתן למצוא באתר פרטים מסוימים בנוגע לתושבי השכונה, מתוך מטרה להגביר את הקהילתיות. בעמוד תושב החודש קיימת אפשרות להכיר את פעילותם ופועלם של תושבי השכונה. בעמוד עסקים בשרונה ניתן למצוא עסקים שפועלים בשכונה או בעלי עסקים שמתגוררים בשכונה. אנו מזמינים את תושבי השכונה ואת בעלי העסקים המעוניינים בכך, לפרסם את עצמם או את העסק שלהם כאן באתר. הפרסום – ללא תשלום, והוא כפוף לתקנון הפעילות.

עוד קיים באתר מידע בנוגע לפעילות ועד שכונת שרונה. בעמוד הוועד מעדכן מפרסם הוועד מעת לעת מידע במגוון נושאים שעשויים להיות רלוונטיים לתושבי השכונה. בעמוד המסמכים יכולים תושבי השכונה למצוא העתקי מכתבים, סיכומי פגישות, סיכומי ישיבות של הוועד ומסמכים נוספים, בקשר עם פעילות הוועד. בעמוד האירועים קיים מידע בנוגע לאירועים שונים הנוגעים לפעילות הוועד, ובעתיד – גם פעילויות שיתקיימו בשכונה.

האם אתם מעוניינים שיהיו באתר תכנים נוספים? פנו אלינו במייל.

היקף החשיפה והשימוש באתר

בשנה האחרונה נכנסו לאתר מעל 3,500 משתמשים שונים (ממכשירים שונים), ונצפו למעלה מ-14,000 עמודים. זמן השהייה הממוצע באתר (לגלישה בודדת) הוא 1:28 דקות. אנחנו מזמינים אתכם להוסיף ולגלוש באתר, ולגלות מה עוד מסתתר בו.

כ-85% מהגולשים לאתר עשו זאת ממכשיר סלולרי נייד, בעוד שיתר הגולשים נכנסו לאתר ממחשבים שולחניים (לרבות לפטופים) וכן מטאבלטים. אנו עושים כל מאמץ לגרום לכך שהאתר ייראה בצורה מיטבית, ללא תקלות, מכל מכשיר שהוא. אולם אם בשעת הגלישה אתם נתקלים בתקלה שחוזרת ונשנית במכשיר ספציפי דווקא, אנא עדכנו אותנו במייל, וננסה לתקן.

כ-86% מהכניסות לאתר הן מקישורים שפורסמו בפייסבוק, וואטסאפ וקישורים ישירים אחרים שהועברו מאחד לשני. יתר הנכנסים לאתר הגיעו אליו דרך חיפוש בגוגל, ואלו שהגיעו דרך גוגל אף שוהים באתר בממוצע זמן רב יותר (2:36 דקות).

לאן האתר יגיע בשנה הבא? זה תלוי רק בכם.

 

קרדיט תמונה בראש עמוד זה: Background vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

קרדיט לתמונה נוספת בעמוד זה:
Infographic vector created by freepik – www.freepik.com 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. נתי

    תותחים! תודה

כתיבת תגובה