סיום שנת הלימודים תש”ף

סיום שנת הלימודים תש”ף

תושבות ותושבי שרונה היקרים,

שנה ראשונה של פעילות גני הילדים ובית הספר היסודי בשכונת שרונה הגיעה לסיומה. מטבע הדברים, השנה הראשונה לוותה בתחילה בהמון חששות. רובנו הגענו לשכונה מיישובים אחרים, שכונות אחרות באזור, ואנו כנראה היינו רגילים למוכר והידוע ולמערכת חינוך שכבר יש לנו לגביה דעה ברורה ומגובשת.

בית הספר בשכונת שרונה צעד השנה את צעדיו הראשונים לראשונה, יחד איתנו. מנהלת בית הספר, עירית קציר, קיבלה את המפתחות להקמת ולניהול מוסד החינוך, כאשר לצדה ניצב צוות חינוכי שנבחר בקפידה ואב בית מיוחד במינו.

לשם קיום שיח פורה ומשפיע, קמה בשכונתנו המופלאה הנהגת הורים אשר זכתה לשיתוף פעולה והדדיות, וכל זאת בשקיפות מלאה מול עירית והנהלת בית הספר. כשבוחנים את השנה ומבינים כמה נדרש היה לעשות לעומת הדברים שנעשו בפועל, ניתן לסכם זאת במילה אחת – מצויינות!

כהורה לתלמיד שעלה לראשונה השנה לכיתה א’, בלטו לדעתי במיוחד הרצון העז של הנהלת בית הספר להפוך את החוויה הראשונה לשנת צמיחה אישית, מבלי להתפשר על מאום, חרף האתגרים הרבים שמלווים כל מוסד חינוכי בכלל, ומוסד חינוכי חדש בפרט. אין לי ספק שבזכות עירית והצוות החינוכי שלצידה זכינו לחוויה מדהימה שעשויה להיות הסנונית שמבשרת על השנים הנהדרות שעוד צפויות לנו.

אני מאמין שאני מבטא תחושות של הורים רבים לילדים בגיל בית הספר, כאשר אני מבקש לומר תודה רבה לך עירית היקרה ולכל הצוות החינוכי בבית ספר שרונה. תודה ענקית גם ליעלית יו”ר הנהגת ההורים, ולכל ההורים שלקחו ולוקחים חלק בעיצובה של שכונת שרונה בשנתה הראשונה.

שלכם,

יניב מנצור, יו”ר ועד שכונת שרונה

קרדיט תמונה בכותרת עמוד זה:  Flower vector created by pch.vector – www.freepik.com

מכתבה של מנהלת בית הספר, עירית קציר, לרגל סיום שנת הלימודים:

כתיבת תגובה