מפגש תושבי שכונת שרונה עם עיריית כפר יונה

מפגש תושבי שכונת שרונה עם עיריית כפר יונה

קהילת שרונה היקרה,

השבוע היה אמור להתקיים ערב תושבים עם ראש העירייה, מפקד משטרת שדות והנהלת העיר. המפגש נדחה לבקשתנו, ובשל המצב הביטחוני השורר כעת במדינה.

מפגש חלופי מתוכנן להתקיים בתאריך 15.6.2021, בבית הספר שרונה בשכונה, בשעה 20:00. ערב תושבים זה מהווה הזדמנות עבור כולנו לשמוע מנציגי העירייה על הנעשה בשכונה, ועל הדברים המתוכננים לחודשים ולשנים הקרובות, במגוון נושאים. אני מבקש להזמין באופן אישי כל אחת ואחד מכם להגיע למפגש, להתעניין, להקשיב ובעיקר לשאול שאלות על פיתוח השכונה, על סטטוס בניית מוסדות החינוך (ובכללם חטיבת הביניים), ולבקש לקבל לוחות זמנים. ניתן לשאול על מצב הניקיון, על הבטחון בשכונה, על המועד להשלמת בניית המקווה ובית הכנסת, ובכלל – כל העולה על לבכם.

הזמנה למפגש תושבים שייערך בתאריך 15 ביוני 2021

אני מקווה ומצפה לנוכחות של קהל גדול, אשר יאותת לעירייה על קיומה של קהילה חיה, קיימת ותוססת, ואני מודה לעירייה על שנענתה לבקשתנו לקיים את המפגש כאן אצלנו בשכונה, קרוב לבית, בשעה נוחה.

למרות שאנחנו שכונה גדולה בתוך עיר קטנה, זוהי הזדמנות ייחודית, שבה נוכל לפגוש את ראש העיר, מנהלי העירייה, עובדי העירייה ועובדי ציבור אחרים, ולדבר איתם באופן בלתי אמצעי, במרחק נגיעה, “בגובה העיניים” ולא דרך התכתבות ברשתות החברתיות (ובראשן – פייסבוק).

זכרו שוועד השכונה עומד לרשותכם לכל אורך השנה, ובמרבית החודשים אנו אכן מצויים בקשר עם נציגי העירייה, מתוקף האחריות שנטלנו על עצמנו, ומתוך כוונה לסייע ליצירת שכונה נהדרת, בכל המישורים.

אנא רשמו את המועד ביומניכם, והיערכו עם סידור מתאים לילדים. נתראה.

שלכם,

יניב מנצור, יו”ר ועד שכונת שרונה.

קרדיט תמונה בכותרת עמוד זה:

Banner vector created by macrovector – www.freepik.com

כתיבת תגובה