שיח תושבים – בשיתוף ועד שכונת יפה נוף

שיח תושבים – בשיתוף ועד שכונת יפה נוף

כפי שיודע כל תושב בכפר יונה (או לכל הפחות, כל תושב שנוכח בקבוצות הגדולות של הרשתות החברתיות הנפוצות), בשנה האחרונה נגזרה על התושבים “גזירת הארנונה”. במסגרת גזירה זו, “הוגדלו” (מבחינה מתמטית ולא הנדסית) שטחי הדירות, וכפועל יוצא גדל גם סכום הארנונה החודשי או הדו-חודשי שנדרשים התושבים לשלם. הגורמים העיקריים (אך לא היחידים) שסבלו וסובלים מתופעה זו הם תושבי שכונות שרונה ויפה נוף.

באמצעות מימון המונים, נתרמו כספים והוגשה עתירה מנהלית כנגד החלטת העירייה בקשר עם נושא הארנונה (עת”מ (מרכז) 47374-03-19 – דן בראונשטיין נ’ עיריית כפר יונה וראש עיריית כפר יונה). כידוע, דיון מוקדם בעתירה צפוי להתקיים בתאריך 30.10.2019 בבית המשפט המחוזי בלוד.

לפני כן, בתאריך 23.10.2019, נציגי ועד שכונת שרונה בשיתוף עם נציגי ועד שכונת יפה נוף, המרכיבים יחד את מטה המאבק, יקיימו שיח עם תושבי העיר. במפגש תוצג הפעילות שנעשתה עד כה בנושא הארנונה, וכן יתקיים שיח בנושאים נוספים המטרידים את תושבי העיר בעת האחרונה, ובין היתר – צביעת מדרכות באדום-לבן ללא הסדרת מקומות חניה בכמות מספקת; שינוי מדיניות אכיפת עבירות חניה בלא קביעת תקופת מעבר והסתגלות, ולרבות אכיפה בשבתות וחגים; ליקויים בפעילות העירייה בקשר עם ניקיון העיר, ועוד.

עדכונים לקראת המפגש יובאו בקבוצת הפייסבוק “שומרים על הבית – כפר נונה”.

כתיבת תגובה