יריד ביכורים – תוצרת מקומית

יריד ביכורים – תוצרת מקומית

עדכון מתאריך 12 במאי 2021: בשל המצב, לעת הזו, היריד מבוטל.

השבוע, בתאריך 12 במאי 2021, יתקיים בשכונת שרונה יריד שבועות. ביריד ישתתפו בעלי עסקים מקומיים, כחלק ממפגשי “שישיונה“. הציבור מוזמן להגיע, להתרשם ולתמוך בעסקים המקומיים.

פרויקט שישיונה החל כיוזמה של עבודת גמר לתואר של שני סטודנטים. לפרויקט נרתם המרכז הקהילתי, שהוציא קול קורא לתושבים לבוא, להשתתף ולקחת חלק בפעילות. יחד עם המרכז הקהילתי, פועלים ועדי השכונות – ועד שכונת שרונה וכן ועד שכונת יפה נוף – כמו גם תושבים נוספים.

נושא הפרויקט הוא חיבור וקיבוץ הקהילה ההטרוגנית בכפר יונה יחד. במסגרת צוותי חשיבה הועלו רעיונות פורצי דרך, ובעיקר חשוב היה לכולם לקיים מפגש בין שכונות הכפר ולחברן לקהילה אחת, ומכאן – יריד העסקים.

פרסומת לגבי יריד ביכורים שבועות תשפ"א

מה ביריד

היריד יארח 18 בעלי עסקים קטנים מהכפר. ביריד תוכלו למצוא את עבודות האמנות של Tulik PaperArt מיטל עופר, לצד מוצרי קוסמטיקה של נועה בשארי. בסמוך לאלו יוצב דוכן הביגוד נינה של קרולין טטרו, ותוכלו גם להתרשם מעציצי התבלין של הוסטל בית אי”ל ולתרום לקהילה שם.

עוד ביריד: דוכן היצירה Wool&fun של שרית גרינברג שבחר בנו לחלוק איתנו את פירותיו, ולידו תוכלו להתרשם מדוכן התכשיטים של באהבה יוצרת של אתי בן דור. גם מוצרי הקוסמטיקה של Forever ואינקולינה ימכרו ביריד בזכות דנה פילבר, וגם הסטודיו המיוחד של שרה קונפורטי יהיה חלק מהיריד!

מעצב השיער קובי גרידיש יגיע ליריד כדי למכור מוצרי טיפוח ובריאות, וממש לידו תוכלו למצוא מתנות בעבודת יד מעשה ידיה של ליזה קנבסקי. אנחנו בטוחים שהרשימה הזאת מספיקה כדי שתשריינו את שעות אחר הצהריים של יום רביעי ותבואו להיות איתנו, אבל במקרה שעוד לא השתכנעתן והשתכנעתם, אולי דוכן התכשיטים Collanaty של ענת שחר או דוכן היצירה מאמא פיינט של מיטל לוי קורח יעזרו בשכנוע.

חשוב שתדעו שדוכן התאורה לחצר של סאלי גרידיש, דוכן למכירת שמן הזית של יגאל חג’ג’ ודוכן ההום סטיילינג של עדי דה ליאון, מחכים לכם גם הם ביריד הביכורים של תוצרת מקומית. רגע לפני שנסיים את הרשימה המדהימה הזאת, תזכרו שביריד אפשר למצוא גם דוכן אקססוריז מחומרים ממוחזרים של אנאבל כהן ואת הדוכן של מחלקת הנוער שימכרו בו מוצרים יד2.  

אנחנו יודעים שהיריד הזה הולך להיות הצלחה. אחריו יבואו עוד. יש לנו תוצרת מקומית מדהימה בעיר. יש לנו קהילה מפרגנת בעיר! יריד חשיפה של התוצרת לקהילה זה בדיוק מה שאנחנו עושים.   בואו לפרגן להם! בואו להיות איתנו.

קרדיט תמונה בכותרת עמוד זה:
People vector created by pikisuperstar – www.freepik.com

כתיבת תגובה