אסף עזרא-יעל

אחת לחודש נביא כאן את סיפורו של אחד מתושבי השכונה. והחודש – אסף עזרא-יעל.

מי אני

נעים מאוד, אני אסף עזרא-יעל, בן 37 נשוי לאסנת ואב לגפן וארבל ועוסק ברפואה סינית מזה עשור לאחר לימודים מלאים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית ברחובות. ההתמחות שלי היא בטיפול בהפרעות ומחלות של מערכת העיכול וטיפול בבעיות והפרעות רגשיות שמובילות להפרעות שינה מצבי רוח מוגזמים ועוד. מעבר לעבודתי כמנהל היחידה לרפואה משלימה במכון הגסטרו של המרכז הרפואי בני ציון ועבודה במרפאה פרטית בתל אביב, אני מקבל במרפאה פרטית כאן בכפר יונה, בשכונה הוותיקה במערב העיר.

כמה זמן אני גר בכפר יונה

אנחנו גרים בכפר יונה כשש שנים נכון להיום, ברחוב שנמצא ממש בפאתי כפר יונה לדרום. רכשנו בשנה האחרונה דירה בשכונת ׳שרונה׳ ובעוד פחות משנתיים מתעתדים לעבור אליה לאחר סיום בניית הפרוייקט.

מה אני חושב על העיר ועל השכונה

כשבחרנו להקים את ביתנו בשכונת שרונה ראינו את הפוטנציאל הטמון בה כשכונה מודרנית, מסודרת ואיכותית הממוקמת בלב צפון השרון הירוק ובעל המרחבים. זה בדיוק מה שחיפשנו, מקום טוב בצפון השרון המשלב בין העירוני לכפרי. אני מאמין שהשכונה תגדל להיות פנינה אמיתית, ורואה שיחד איתנו הבינו את הפוטנציאל אנשים שדומים לנו, צעירים משכילים, שאוהבים לחיות טוב ומחפשים איכות חיים טובה. התכנית שלי היא שאוכל לפתוח מרכז טיפולי גדול ומוביל בשכונה בשנים הבאות, כאשר ייבנו מתקנים מסחריים המותאמים לכך.

אסף עזרא-יעל
אסף עזרא-יעל