עוז שוהי

אחת לחודש נביא כאן את סיפורו של אחד מתושבי השכונה. והחודש – עוז שוהי.

מי אני

שלום לכולם, שמי עוז שוהי, בן 34, נשוי לרחלי ואב לשלושה ילדים – עידו, נועה ועומר. עוסק כמנהל איזור בתחום השיווק של הפירות הקפואים‏.

כמה זמן אני גר בכפר יונה

גדלתי בכפר יונה, והיום אני גר בפרוייקט גינדי בשכונת שרונה. הגעתי לשכונה ‏כי סברתי שתיבנה כאן שכונה צעירה, יפה ותוססת, ועד כה אני מרוצה מבחירתי. אני משוכנע ששכונת שרונה תהיה, בתוך מספר שנים בודדות, לשכונה ברמה הכי גבוהה בכל האזור, בין אם מדובר בתחום החינוך, בין אם מדובר ביופי ואסתטיקה ובין אם מדובר באיכות חיים, והכל – במחיר נכס לא גבוה, בהתחשב בסביבה הגיאוגרפית שבה אנו נמצאים.

תקוותי לעתיד

יש לי שאיפה שהמקום שבחרנו לחיות בו יהיה נקי, מטופח, מסודר והכי חשוב – בטיחותי לילדינו. אני שואף לכך, שכל מי שבחר לגור כאן יבין, במוקדם או במאוחר, שהוא עשה את ההחלטה הנכונה לגדל את ילדיו בכפר יונה.

לקחתי חלק במאבק הארנונה שהתעורר בעיר בתחילת שנת 2019. אני סבור שמצב שבו חלק מהאנשים משלמים ארנונה בגובה מחצית מהמשכנתא – הוא לא הגיוני ולא סביר.

אני רוצה להוסיף ולציין, שבשכונת שרונה גרים אנשים חילונים ודתיים, והתחושה הכללית הקיימת היא של משפחתיות, וכולנו מתנהלים ממש כמו משפחה. בעת הזו אנו פועלים מול עיריית כפר יונה לפתיחת שני גני חב״ד המיועדים לכל מגזר (דתי וחילוני), לפתיחת מקווה נשים וגברים, ולהקמת מבנה הקבע של בית הכנסת של השכונה. 

אנו זקוקים לשיתוף הפעולה של העירייה בנושאים אלו ובכלל, לשם זירוז הקמת הפרוייקטים בשכונת שרונה. אני נכון ומוכן לתת עזרה וסיוע בכל אשר יידרש, לשם קידום בניית והקמת השכונה, ויצירת הקהילתיות – שניצניה כבר נראים ומורגשים היטב.