משה קורן

אחת לחודש נביא כאן את סיפורו של אחד מתושבי השכונה. והחודש – משה קורן

מי אני

שמי משה קורן, אני בן 31, נשוי לתום ואבא של אמיתי.
 
בינואר האחרון עברתי את מבחני לשכת עורכי הדין, וממש ביום שהחלו ההנחיות המגבילות בשל התפשטות נגיף הקורונה, הייתי אמור להתחיל לעבוד במשרד עורכי דין המתמחה בתובענות ייצוגיות וליטיגציה מסחרית. במקום זאת, בשבועות האחרונים ניתן לראות אותי מסתובב בשכונה יחד עם בני בחיפוש אחר טרקטורים ומשאיות.

מתי הגעתי לכפר יונה

לכפר יונה הגענו במרץ הקודם (2019), לאחר תקופת המתנה בת שנה וחצי בבית הוריה של בת זוגי בנורדיה.

החודשים הראשונים לא היו פשוטים לאור מצב התשתיות בשכונה, שעוד הייתה בשלבי הקמה קריטיים (כמו מדרכות ופחים ציבוריים שהיו חסרים). אולם, זיהינו את פוטנציאל הפיתוח של השכונה ושמרנו על אופטימיות לעתיד שיבוא. היום, קצת יותר משנה לאחר יום המעבר לשכונה, אנו בהחלט שבעי רצון מהכיוון הטוב שאליו השכונה צועדת, ומקווים כי כך יימשך בעתיד.

משהו מעניין נוסף

אני גר בפרוייקט של שיכון ובינוי (הבתים עם החיפוי האדמדם) ברחוב אהבת אדם. זכינו בבניין בו קיימת ערבות הדדית עמוקה ואמיתית בין השכנים, החל מכוס חלב ועד שמירה על הילדים והוצאה של הכלב לטיול. השכנים שלנו הם נקודת האור שלנו ומה שגורם לנו כל כך לאהוב את השכונה ואת כפר יונה.

מילה לסיום

אאחל לכל תושבי השכונה בריאות, ושנעבור את משבר הקורונה כשידנו על העליונה וכשאנו מאוחדים יותר מפעם. לפנינו יהיו עוד ימים מורכבים והדרך הטובה לעבור אותם היא בשילוב זרועות ועזרה הדדית.